Dusza ćwiczy rozciąganie mózgu i uczy się dyskutować

Przez czterdzieści lat jego Horrory wstrząsnęły milionami ludzi na całym świecie,

Regularnie przynosząc mu siedemnaście milionów dolarów rocznie kto inny powinien doradzić początkującym autorom prawidłowy przepis na sukces przez czterdzieści lat jego Horrory wstrząsnęły milionami ludzi na całym świecie, regularnie przynosząc mu siedemnaście milionów dolarów rocznie.

Przez czterdzieści lat jego Horrory wstrząsnęły milionami ludzi na całym świecie,

Więc kto, jak nie Stephen King, może doradzić początkującym autorom odpowiedni przepis na sukces bardzo dobrze wie, czym jest świat rzemiosła pisarskiego, czym jest komunikacja, więc w 2000 roku napisał książkę o pisarstwie w niej, nawiasem mówiąc, mówi Nie będę kłamać i twierdzić, że nie ma złych autorów przykro mi, ale znam wielu złych pisarzy więc jak nie być jednym z nich jak wreszcie zacząć pisać i jak pisać naprawdę dobrze a jak zgłosić się wśród wielu autorów oto kilka dobrych wskazówek od Stephena Kinga: przestań oglądać telewizję i czytaj jak najwięcej telewizja zabija kreatywność dobry pisarz robi dwie rzeczy: dużo czyta i dużo pisze przygotuj się na więcej krytyki, niż możesz znieść.

W tym momencie możesz być jedynym, który wątpi w siebie, ale kiedy to zrobisz, pojawią się inni ludzie, którzy w ciebie wątpią. Ważne jest, aby nie poddawać się w takim momencie i nie puścić. Nawet jeśli staniesz się najlepiej sprzedającym się autorem na świecie, zawsze znajdzie się ktoś, kto znajdzie w tobie niewiele dobrego powinieneś pisać przede wszystkim dla siebie. Pisanie powinno przynieść ci przede wszystkim radość i satysfakcję kiedy piszesz, odłącz się od reszty świata. Pisanie powinno być w zasadzie intymnym zajęciem, w którym usiądziesz gdzieś w kącie pokoju, w którym nikt cię nie zauważy, a nikt i nic cię nie niepokoi.

Od ludzi po telefon i internet nie bądź pretensjonalny i pisz normalnie

Nie szukaj długich, szlachetnie brzmiących słów lub terminów tylko po to, aby Twój tekst wyglądał lepiej pisz w sposób naturalny dla Ciebie, w przeciwnym razie będzie wyglądać głupio i wszyscy to wiedzą unikaj długich akapitów.

Od ludzi po telefon i internet nie bądź pretensjonalny i pisz normalnie

Sposób, w jaki wygląda, jest prawie tak samo ważny jak to, co mówi powinien płynąć ładnie i dobrze czytać, czyli wygodnie nie bądź związany gramatyką. Jeśli czujesz, że gdzieś bardziej pasuje forma słowa, które nie jest gramatycznie poprawne, nie bój się go użyć. W końcu to pisarze tworzą język i nowe słowa naucz się opisywać w doskonałości. Opis może zaczynać się w wyobraźni autora, ale musi kończyć się w wyobraźni czytelnika.

Bardzo ważne jest, aby czytelnik mógł sobie wyobrazić wszystko, co tłumaczy, a nawet więcej, Jak wyobrażasz sobie to jako autora wszystko, co widzisz w głowie, musisz umieć tłumaczyć na słowa z drugiej strony nie ma potrzeby podawania czytelnikowi zbyt wielu informacji i szczegółów na temat postaci, środowiska. Co nie jest do końca ważne dla gradientu lub fabuły, nie trzeba demontować.

Czytelnik musi mieć trochę miejsca, aby rozwinąć własną wyobraźnię ponadto będziesz mieć pewność, że nie jesteś zbyt uzależniony napisz tak, aby postacie były prawdziwe. Przemyśl ich postacie we wszystkich szczegółach czy to normalne, że Twój zabójca pomaga twojej babci przetrwać Przejście pamiętaj, że aby napisać dobrą książkę, nie potrzebujesz żadnych narkotyków ani alkoholu, chociaż często mówi się o tym, jak te rzeczy stymulują kreatywność.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *