Mała książka wielki człowiek czyli kilka słów o ważnej kampanii społecznej

Nie próbuj nikogo naśladować nie wyprodukujesz

Nie próbuj nikogo naśladować nie wyprodukujeszNiczego poza nieudaną imitacją zrozum, że pisanie jest formą telepatii musisz być w stanie umieścić siebie w swoich postaciach i czytelnikach. Musisz nauczyć się widzieć swój list z gory traktuj pisanie poważnie. Jeśli naprawdę chcesz coś udowodnić, musisz być zdecydowany. Nie pisz tylko z powodu nagłego pośpiechu, podniecenia, a może depresji. Wszystko to minie po pewnym czasie, ale pisanie musi być kontynuowane pisz codziennie prawdopodobnie niczego nie używasz, przepisujesz coś, ale ćwiczenie wykonuje mistrzowie twoje postacie zaczną nabierać rozmiarów, fabuła będzie naprawdę przemyślana utwórz dzienny harmonogram.

Stephen King pisze codziennie dziesięć stron daj sobie tyle, ile on obiecuje, że w ciągu trzech miesięcy będziesz miał pierwszą wersję swojej książki. Ale to bardzo długo gdy skończysz, cofnij się o krok i powoli przewiń każdą stronę. Szukaj błędów, niezręcznych stwierdzeń, nieścisłości i tym podobnych. Jak zostać pisarzem wybrani autorzy Ci doradzą czy masz córkę w domu, która marzy o zostaniu pisarką czy kiedykolwiek złapałeś się na rozmowie ze swoją małą księżniczką, ponieważ po prostu czujesz, że to zły sen nie rób tego może będzie kolejną gwiazdą podróżującą po świecie ze swoją książką na Festiwalu Humbook, który odbył się w Pradze kilka dni temu, zapytaliśmy wielu ludzi wokół nas, co doradziliby innym na drodze pisarza.

Oto ich odpowiedzi jeśli ci się spodoba przyślij je tutaj

Oto ich odpowiedzi jeśli ci się spodoba przyślij je tutajLub zacznij pisać samodzielnie nigdy nie jest za późno, aby spełnić sekretne marzenie zacząłeś pisać, gdy miałeś 13 lat, a ja zacząłem pisać do DIMILA. Czy to właśnie ten pomysł sprawił, że pisałeś, Czy zawsze chciałeś być pisarzem kiedy byłem młodszy, zamknąłem się w moim pokoju i pisałem historie. Ale to było tylko dla Zabawy. Kiedy miałem dwanaście lat, zacząłem traktować to trochę poważnie. Do tego czasu próbowałem pisać całe powieści. Szczerze mówiąc, po prostu dobrze się bawiłem pisząc DIMILE. Chociaż zawód pisarza był moim marzeniem, nie sądziłem, że tak się stanie.

A potem zacząłem wrzucać swoje historie do Internetu a jakiś czas później dostałem kontrakt na książkę. Więc w żadnym wypadku nie próbuję być pisarzem, po prostu stało się to dla mnie niezauważone (śmiech).  Czy miałeś jakiś inny plan, co chciałbyś zrobić, gdybyś nie został pisarzem nigdy tak naprawdę nie myślałem o tym, ponieważ dostałem kontrakt z książką, kiedy byłem w liceum. I wtedy naprawdę nie wiedziałem, co chcę robić w moim życiu.

Kiedy więc miałem okazję pisać w pełnym wymiarze godzin,

Kiedy więc miałem okazję pisać w pełnym wymiarze godzin,Skorzystałem z niej i nie myślałem o tym, co by się stało. Mam nadzieję, że będę mógł pisać tak długo i nie będę musiał myśleć o planach tworzenia kopii zapasowych czy pamiętasz moment, w którym nagle uświadomiłeś sobie, że stałeś się znanym i popularnym pisarzem Jak to było dopiero półtora roku temu zdałem sobie sprawę, że te książki były dużym problemem!.

Byłem w Paryżu na Festiwalu Książki i pamiętam, jak strasznie się denerwowałem, że nikt nie przyjedzie. Ale była kolejka do podpisu, trwała 3 godziny! A kiedy zobaczyłem tę linię, pomyślałem hurra, naprawdę jest tak wielu ludzi, którzy kochają moje książki i byłem bardzo podekscytowany jak dokładnie można uzyskać z treningu na etykiecie umieściłem DIMILA na kilku stronach, ale niewielu przyjaciół polecił mi ani.

Napisałem też na Twitterze i napisałem dużo o tej historii i okazuje się, że wszyscy go kochają! I mówi o tym kiedy miałem siedemnaście lat, zauważyli mój sukces w internetowym wydaniu w Wielkiej Brytanii i napisali do mnie. I zaproponowali umowę książkową. Od tego czasu ten czas minął niewiarygodnie i to niewiarygodne, skąd pochodzę czy ktoś ci kiedyś powiedział, że zainspirowałeś go do rozpoczęcia pisania tak, zwłaszcza na różnych imprezach i festiwalach książek a dla mnie, jako młodego pisarza, umiejętność inspirowania ludzi i bycia dla nich wzorem do naśladowania jest absolutnie niesamowitym uczuciem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *